WINTEC ANYPOS80 Dokunmatik Pos
27.834,07 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Paylaş:
Specifications:
Code 8240A 8340A
 CPU  Intel Bay Trail J1900 2.0GHz  Intel Bay Trail J1900 2.0GHz
 Memory  4GB DDRIII   4GB DDRIII
 Hard Disk  64GB mSATA SSD  64GB mSATA SSD
 LCD  15.6" 1366*768
 Touch Screen  Projected Capacitive Touch Screen
 Printer  58mm Thermal Printer  80mm Thermal Printer, w/ Auto Cutter
 Ethernet  1*10/100/1000M  1*10/100/1000M
 Wifi/ Bluetooth  Optional  Optional
 Power  DC 12V/4A  DC 24V/ 2.5A
 Interfaces  4*USB, 2*RS232, 1*RJ45,
 1*Cash Drawer, 1*VGA
 6*USB, 1*RS232, 1*RJ45, 1*Cash Drawer,
 1*Audio, 1*USB OTG
 OS  Windows7,10 / Ubuntu  Windows7,10 / Ubuntu
 Dimensions  (mm)  412*282*343
Options:
 MSR  3 Tracks
 Multi Reader  I-Button Reader with 2 keys
 2D Scanner
 2nd Display  7" TFT 1024*600
 15.6" TFT 1366*768
 Camera  Yes
 FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
WINTEC ANYPOS80 Dokunmatik Pos Celeron J1900 4 Çekirdek 2.0GHz işlemci 4 GB RAM ■ 64 GB SSD ■ 15.6' LCD FullHD 1080p Ekran 88812113